Tisk stránky

Společnost

MPS Gradior s.r.o. je významnou výrobně dodavatelskou společností s hlavním zaměřením na vlastní vývoj a výrobu komponentů pro energetiku, teplárenství a petrochemii.

Společnost působí na trhu pod různými názvy od roku 1996 a má k dispozici specialisty s dlouholetou kvalifikací v oboru navazující na tradici brněnského energetického strojírenství.

Hlavními produkty MPS Gradior s.r.o. jsou vlastní vývoj a výroba uložení průmyslového potrubí pro energetiku a petrochemii, návrh a výroba tlakových nádob, svařovaných konstrukcí včetně prefabrikace potrubí. Společnost nabízí zákazníkům komplexní služby od zpracování základních a realizačních projektů až po dodávku a výrobu. Segment zákazníků je tvořen subdodavateli a hlavními dodavateli investičních celků, stejně jak jejich provozovateli. Dodávky na export do všech zemí světa tvoří více než polovinu ročního obratu.

Společnost má certifikovaný integrovaný systém řízení jakosti podle EN ISO 9001:2009 pro vývoj, konstrukci a výrobu uložení potrubí, tlakových i netlakových nádob, částí kotlů a ocelových konstrukcí.

Systém managementu jakosti v procesech svařování je certifikován podle EN ISO 3834-2:2006. Pro výrobu tlakových nádob a potrubí je společnost certifikovaná na kvalifikaci výrobce podle PED (97/23/ES).YOUR PARTNER
FOR POWER INDUSTRY
slideslide1slide2slide3slide4